.

.

259.5x46x4mm висока сила ,добра отпорност на абење графит vanes

259.5x46x4mm висока сила ,добра отпорност на абење графит vanes

DEN 9120.00
Количина на стоки


259.5x46x4mm висока сила ,добра отпорност на абење графит vanes
Спецификација
Големина : 259.5x46x4 mm
Материјал : EK60
Боја : црна
Пакетот вклучува
20 Xgraphite ножеви
Карактеристики :
1.Енергија конзервација и висока температура отпорни
2.Супер отпорност на абење
3.Нема загадување на животната средина заштита на
4.Супер висока ефикасност
Нашите големини за вас изборот, исто така, ја прифати прилагодено :
Сликите се само за ваша референца, не tha вистинските производи, тоа е еден од нашите големини.

Тип:
Други
Број На Модел На:
BJ-
is_customized:
Yes
Име:
графит vanes
Материјал:
Графит
Големина:
Прифати прилагодени
квалитет:
висока чистота
Снабдување Тип:
производител
R

Тие исто така купуваат со овој производ