.

.

Бесплатен Превозот Луксузни Барок Зелена Бисери со Зборови Шарм Нараквици Накит За Жените

Бесплатен Превозот Луксузни Барок Зелена Бисери со Зборови Шарм Нараквици Накит За Жените

DEN 186.00
DEN 232.80
-20 %
Количина на стоки


2013 Бесплатен Превозот Луксузни Барок Кралската Емералд Зелена Бисери Слоеви Шарм Ѓердан Изјава Ѓердан Мода Накит За Жените US$ 5.15 /парче
Гроздобер Зелена Капка Вода Dangle Обетки Барок Накит, Модни Додатоци За Жени Бесплатен Превозот САД$ 2.50 /пар
Пакување :
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање ние прифаќаат кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа.
Превозот имаме многу transportations. ние снабдување со DHL, EMS, хонгконг пост ,signpost превозот.
DHL е најбрзиот превозот. ако вашата цел повеќе од одредено количество, ние ќе брод од објектите за вас од страна на курирската служба DHL. тоа само трае 3-5 дена.
Враќање Политика ако сакате да разменувате објекти што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.
повратни информации од вашите повратни информации е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети.
ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа,
ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Кристално
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Бренд Име:
TCY
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Должина:
18cm
Пол:
Жените
Големина на:
180*30*18mm
Тежина:
30g
Материјал:
алуминиумски+стакло+бисер+стакло
Обложено:
бронза
боја:
како Слика
is_customized:
Yes
Должина:
180mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ