.

.

Led метеор светла светилка декорација светилка вода светла многоцветни дрво светлина

Led метеор светла светилка декорација светилка вода светла многоцветни дрво светлина

DEN 739.00
DEN 960.00
-23 %
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество исечок 60cm 9869 треба боја ве молиме оставете порака рем . 998 исечок 80см 996 детали за производот
2013 ! нови пристигнување монистра светлина супер заштеда на енергија, супер осветленост супер животен век на led метеор светла !
донесе : монистра светлина производство ! чип посветла од пазарот на општите монистра светлина чип висока осветленост на !
висока осветленост ! високо заштеда на енергија ! висока живот ! ! продавница ! вистински ! ! !
книгата склучени потрошувачите гаранција протокол ! квалитет и обезбедување на квалитет ! про се увери купување !
добредојдовте клиентите дојде до големо ! ~ ~ ~ ~ ~ ~ продавница ! вистинска заштеда на енергија висока осветленост led метеор светла

Емитуваат Боја:
Бела
Употреба:
празник
Должина:
60cm
Карактеристики:
вода светла многоцветни дрво светлина
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
90 дена
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,RoHS
боја:
Бела
Е dimmable:
No
База Тип:
2G11
Напон:
220V
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
0043
R

Тие исто така купуваат со овој производ