.

.

5000pcs/многу 0.79 mmX 3.18 mm X25.4mm Силиконска Гума Конус Заострените Затка Приклучоци боени Боја,боја на случаен избор

5000pcs/многу 0.79 mmX 3.18 mm X25.4mm Силиконска Гума Конус Заострените Затка Приклучоци боени Боја,боја на случаен избор

DEN 5760.00
Количина на стоки

Силиконска Гума Конус Заострените Затка Приклучоци боени Боја Тип Код P/N Тип Тежина (g) A B C STP STP125-1000 PLUG 0.4 0.79 3.18 25.4 ја заматува во mm "Купи повеќе и да добиете повеќе попуст"pls контактирајте со нас ако сте за голема набавка. Овие Висока Темп Силиконска Гума Приклучоци се голем одговара за прав coater, обичај сликар, научник, корисна човек, медиумите blaster или секој кој треба премиум квалитет на силиконски капи и приклучоци. Додека овие приклучоци се најчесто се користи за маскирање цели за време на боени и сликарство, постојат стотици други користи околу продавница, дома, во лабораторија, во училница, итн. Оваа супериорен одделение на силиконски е способен да издржи temps до 600 степени Фаренхајтови (315 целзиусови степени) за најмалку 20 минути и да се држи до повеќето хемикалии. Тоа е ултра тешки, но сепак флексибилен, обновливи и не ќе попуштат, зацврстуваат, намали или да се прекине со текот на времето. сите наши премиум силикони стоки боја кодирани за леснотијата на користење и боја никогаш нема да крварат или исчезнат. Боја може да варира од фотографијата.

Бренд Име:
FLATWORLD
Број На Модел На:
STP125-1000
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ