.

.

2017 евтини, на големо и убаво мини личен подарок здив alcometer со дигитални lcd дисплеј inhaler алкохол метри

2017 евтини, на големо и убаво мини личен подарок здив alcometer со дигитални lcd дисплеј inhaler алкохол метри

DEN 248.00
DEN 399.84
-38 %
Количина на стоки

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Дигитални Лични Алкохол Здив Тестер со 0. Брз одговор и да продолжи со
5. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
Кога на "удар" симбол прикажан и 10 секунди бројте започна,се укажува на тестер е подготвен да се тестира.05% BAC или 0. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро.Не користите бензен,бензин и разредувачи за чистење на производот состојки тестер . Клучни синџир
7. Користете 2 x AAA алкална батерии (не се вклучени)
За нас :
Сертификат :
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Да ве потсетам,за вас и безбедноста на другите,не пијат и вози.05%BAC
ФУНКЦИЈА :
1. Сигнализација ниво калибрирани
4.1 g/l) ''increment '' за читање
2.По пиење,препорачливо е да почекате 20 минути пред тестирање,бидејќи алкохолот
потребни се околу 20 минути во крвта од органите за варење,и остаток на алкохол во устата е потребно време за да прахосвам.За да добиете повеќе точни резултат на тоа,растојанието треба да биде најмалку три минути помеѓу секој тест. Ние прифаќаме Alipay. Откривање спектар : 0. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми, ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.25 mg/L БРАЧ
На "Опасност" симбол ќе биде прикажан ако алкохол концентрација е на ниво над 0.
Издишување pneuma во здив inhaler за 3-5 секунди, а потоа читање на резултатот од алкохол тестер на LCD.
Професионална снабдувач абс материјал мини keychain breathalyzer здив алкохол аналитичар ниска цена alkohol тестер промоција
Кога го користите мерки на претпазливост, мора да се види !
1.
За воздухопловство безбедносни причини, овој производ испорака без батерија
Алкохол тест
Притиснете на "МОЌ" копчето еднаш, на екранот ќе се прикаже 10 или 15 секунди бројте укажува на тестер влегува во "загрее" на владата.
На "Претпазливост" симбол ќе биде прикажан ако алкохол концентрација е на ниво помеѓу 0. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. или, можете да изберете да имате замена.Да не се дозволи било течноста навлезе во сензор. Автоматско исклучување
6. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.

Број На Модел На:
64S
Бренд Име:
greenwon
R

Тие исто така купуваат со овој производ