.

.

Бесплатен Превозот! 4pc APM2.5 DF13 Конектор DF13 Домување модул сензор

Бесплатен Превозот! 4pc APM2.5 DF13 Конектор DF13 Домување модул сензор

DEN 245.00
DEN 288.00
-15 %
Количина на стоки

85 /многу
10 парчиња / многу. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.80 /парче
Бесплатен Превозот! 50pcx NTC thermistor, 10 K 1% точност, 10 K сензор на температура на температурна сонда 1 m 3950 US$ 28. Многу ви благодарам!) Ова е конектор за домување за DF13 серија од Hirose. Други capacitor избор WIMA, Philips, Кинг Конг, Nishi Kang и други познати брендови. Коло користење на двострано сина чинија, убаво, разумни изгледот, јачина на бучава сооднос.35 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc TDA7294 моно треска засилувач одбор комплет делови US$ 7.5 DF13 Конектор (DF13 Домување)
Спецификации : 3 S / 4 S / 5 S / 6 S (pls оставите порака, која што ќе треба. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Засилувач одбор со две TDA7293, која може да се пристапи како OCL (dual-канал) или BTL (моно) режими, BTL врска излезна моќност е двојно поголема. Бесплатен Превозот! 1pcx Поединечни оптички ротари енкодер 400 пулсот US$ 13. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.50 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc 4-во-еден Bluetooth MP3 декодерот Bluetooth MP3 декодерот одбор US$ 12.85 /парче
Бесплатен Превозот! 10pc TCS230 боја за признавање сензор за PCB одбор US$ 16.98 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc нови Отворено безжична термометар електронски hygrometer безжична метеоролошка станица со часовникот US$ 14.98 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатен Превозот! 1pcx NESSCAP супер farad capacitor 2.добредојдовте на големо. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Отпорници се користат во сите 1% метал филм отпорници, висок квалитет на мали запечатени potentiometer. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. 35 A висока тековната rectifier мост, засилувач на одборот за долго време за да се исполнат на полно оптоварување. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.ние ќе се реши што побрзо. се надевам да се направи бизнис со вас
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!
Напојување и моќност засилувач одбор подели со користење на компактен дизајн, може да биде вчитан 43mm тенок шасија, секој напојување одбор и засилувач одбор ги содржи сите на еден (без столбови).Се надевам дека ќе разбере. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба. Ве молиме repack објектот внимателно. Одборот компоненти кои се користат се внимателно одбрани, филтерот користи четири мали 10000 U/50 V NOVER АУДИО злато capacitor.
Бесплатен Превозот! APM2.85 /парче
Бесплатен Превозот! 1pcx Оригинални BN44-00264 A H40 F1-9 SSLA40 B530 P7 R висок напон интегрирани одбор US$ 37.

is_customized:
Yes
Тип:
Магнетен Сензор
Материјал:
полимер
Употреба:
Притисок Сензор
Теорија:
Отпор Сензор
Излез:
Аналогни Сензор
Број На Модел На:
1
R

Тие исто така купуваат со овој производ