.

.

DC6-36V на 300mA PNP НЕ 4mm Тубуларна Индуктивен Сензор Switch LJ12A3-4-Z/СТРАНА

DC6-36V на 300mA PNP НЕ 4mm Тубуларна Индуктивен Сензор Switch LJ12A3-4-Z/СТРАНА

DEN 265.92
Количина на стоки

Име на производ Индуктивен Близина Switch Модел LJ12 A3-4-Z/BY Теорија Индуктивен Тип на Сензор Жица Тип DC 3 Жица Тип (Кафеава, Црна, Сина) Switch Изглед Тип на Цилиндар Тип, Метална Школка Излез Тип на
PNP, БЕЗ Откривање на Далечина 4mm/0.2" Напон DC 6-36 V
Тековната Излез на 300m A Откривање на Објектот Железо Колона Сензор Кол. 12mm/0.5" Големина од 60 х 22mm/2.4" x 0.9" (L*Макс.Г) Кабел Должина 1.1 M/43.3" Надворешен Материјал Пластика, Метал

Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
како опис
Карактеристики:
како опис
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
како опис
R

Тие исто така купуваат со овој производ