.

.

ХАРМОНИЈА 10 парчиња Темно Кафеава боја ИЛИ Лак Бои Свиња Наежвам Четка Косата со Пластична Игли за Коса Екстензии

ХАРМОНИЈА 10 парчиња Темно Кафеава боја ИЛИ Лак Бои Свиња Наежвам Четка Косата со Пластична Игли за Коса Екстензии

DEN 1631.52
Количина на стоки

ХАРМОНИЈА 10 парчиња Темно Кафеава боја ИЛИ Лак Бои Свиња Наежвам Четка Косата со Пластична Игли за Коса Екстензии

боја:
D. brown white тенџере, Лак Боја, D. brown нема бели тенџере, се Меша 3 Стилови
Тип На Објект:
чешел
Материјал:
Дрво
Големина:
23cm length
Број На Модел На:
наежвам четка косата
боја:
Темно Кафеава Боја, Лак
Место на Потекло:
Xuchang, Henan, Кина(Копно)
Име на производ:
свиња наежвам четка
Пакет:
10 парчиња/многу
is_customized:
Yes
Материјал:
свиња наежвам
R

Тие исто така купуваат со овој производ