.

.

Type_9 30yard ширина 14mm убава Бела Цвет Чипка Chiffon Ткаенина Трим DIY Булчински свадба Кукла Повеќе Облик

Type_9 30yard ширина 14mm убава Бела Цвет Чипка Chiffon Ткаенина Трим DIY Булчински свадба Кукла Повеќе Облик

DEN 1198.00
DEN 1535.52
-22 %
Количина на стоки


Опис Детали :
Тоа е добро за украсување на : јака, половината, ткаенината , појас, булчински ,слика рамки, фото албуми, капа, чевли, свадба перница, кукла облека, како и занает.
Должина : двор( 1 двор = 36.6 инчен=91.4 см)
Ширина : 14mm
Боја : бела
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.ems.com.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
Должина е околу. 45"(adj. 33"-38"),ширината е прибл. 1-1/2"(38mm),на тока е боја е сребрена.

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
14mm
Функција:
вода растворливи
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Voile
Бренд Име:
DRtrade
Техника:
Хеклани
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ