.

.

жешка!! новиот дизајн мини дигитален алкохол метар со 360 степени ротирачки отворот/ двоен дисплеј алкохол здив тестер НА/838

жешка!! новиот дизајн мини дигитален алкохол метар со 360 степени ротирачки отворот/ двоен дисплеј алкохол здив тестер НА/838

DEN 449.00
DEN 575.52
-22 %
Количина на стоки

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Не дува течност во здив цевка. за да добиете повеќе прецизни резултати , секој тест се меѓу најмалку три минути од времето . 360 степени ротирачки отворот
9. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
3.
Белешки
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ве молиме не прават било течност seeped во внатрешен сензор . Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Не користите хемикалии за чистење тестер директно. Секој човек различно реагира на алкохол, така да резултатите од тестот се за повикување само, што не може да послужи како критериуми во одредувањето на исходот. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ѕвезди() и се залага за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас .
AT-838 Дигитални Здив Алкохол Тестер со отворот
Претпазливост
- Кога после пиење, се препорачува да трае по 20 минути, тоа е затоа што 20 минути е приближно за алкохолот да се апсорбира во крвта од органите за варење, и остаток на алкохол останатите во устата зема оваа долго за да прахосвам.
Не пушат и се јаде за 20 минути пред тестирањето.
Единица е наменета да се користи како помош за да го промовира разумното возење.
Менување или мешање со единицата за внатрешната компоненти може да предизвика дефект. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Без оглед на тоа дали производот е користен, производителите и продавачите ќе не сноси никаква одговорност за прекршоците. Брз одговор и да продолжи со
3. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ние не работат празници .
Не ставајте тестер во затворена средина со загаден воздух.
Опис На Производот
1. Единицата прави никакви референци она за крв alc0hol содржина или други такви мерки на пијанство објавена од страна на владата, медицински или други агенции и тела. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Аудио предупредување надвор пред-сет граница
11. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
За воздухопловство безбедносни причини, овој производ испорака без батерија
1.
2 за Да добиете повеќе точни резултат на тоа , растојанието треба да биде најмалку три минути помеѓу
секој тест . На пример : пијан за возење и високо-надморска височина операции. Тоа не треба да се користи во пресрет на употреба или операција на возила, машини или опрема.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
ако испратите е-пошта до нас,Во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа. Сензор Дефект Самоуправа проверка
12. СМД монтажа, стабилни перформанси
4. (освен одмор)
5. Директен процесот на тестирањето LCD индикација,BAC 0. Ние прифаќаме Запад Унија, TT. Предмети ќе бидат брод EMS, DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ, повеќето земји трае само 3-7days работни дена ; Воздух Mail потребни околу 10-25days пристигне во повеќето земји, но на Бразил , Русија , Турција некаде ќе го одложи повеќе поради тоа што локалните пост за статистика и сопствени.

Број На Модел На:
ABT-838
Бренд Име:
greenwon
R

Тие исто така купуваат со овој производ