.

.

12X12 пластични брз лактот заеднички,пластични лактот фитинзи за снабдување со вода,снег конектор,цевка фитинзи

12X12 пластични брз лактот заеднички,пластични лактот фитинзи за снабдување со вода,снег конектор,цевка фитинзи

DEN 6000.00
Количина на стоки


Наш основен превозот Метод е : DHL, FEDEX ,UPS-от
Име на производ : 12 X12 пластични брз лактот заеднички,црево конектор,цевка фитинзи
Материјал : PE
Пред barb OD : 12 mm
Боја : бела
Код БР. : AQTWW-12 X12
Хидраулични Лактот фитинг :
1.Различни големина стил хидраулични фитинзи и адаптерот се достапни.
2.Пластични цевки за внатрешни работи топла и ладна вода дистрибутивни системи во згради и кат & централно греење
системите на воздушни канали или, доколку е применливо, друга употреба во индустријата и земјоделството
3. Средба на сите здравствени услови
4.Нема корозија или encrustation
5.Исклучително долг животен век, додека зачувување високо комунални вредност
6.Помалку триење загуби од со традиционални материјали
7.Помалку тежина отколку со традиционалните материјали
8.Брз, лесен и чиста инсталација.
Отпор во агресивни средини (на пр. во рамките на апликации).
други производи на нашиов се следниве :

Број На Модел На:
AQTWW-12X12
Тип:
Лактите
Материјал:
Пластични
врска:
Машки
Техника:
инјектираат за вбризгување на пластика
Глава Кодот:
заоблени
Обликот:
L форма
Место на Потекло:
Чонгкинг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ