.

.

Латинска Танц Здолниште Сомот Самба Танц Носии Танго Здолниште D353 Плава Комбинација со Мрежа Fishbone Полите Tassels Кавга

Латинска Танц Здолниште Сомот Самба Танц Носии Танго Здолниште D353 Плава Комбинација со Мрежа Fishbone Полите Tassels Кавга

DEN 2688.00
DEN 3359.52
-20 %
Количина на стоки


Латинска Танц Здолниште Сомот Самба Танц Носии Танго Здолниште D353 Плава Комбинација со Мрежа Fishbone Полите Tassels Кавга
Димензии : cm/инчен ( 2cm на Толеранција е Дозволено )
S : Половината 60-69 / 23.62-27.17 Хип 85-90 / 33.46-35.43, Leight 58.5 / 23.03
М : Половината 66-75 / 25.98-29.53 Хип 89-93 / 35.04-36.61, Leight 60 / 23.62
L : Половината 72-81 / 28.35-31.89 Хип 92-97 / 36.22-38.19, Leight 61.5 / 24.21

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Rayon
Број На Модел На:
D353
латинска танц здолниште:
латинска танц носии
R

Тие исто така купуваат со овој производ