.

.

Кафе круг cowhide јаже кожа 2mm дијаметар lanyard се справи со плетени јаже - вистинска кожа јаже 5 метри

Кафе круг cowhide јаже кожа 2mm дијаметар lanyard се справи со плетени јаже - вистинска кожа јаже 5 метри

DEN 204.48
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
вистинска кожа јаже , затегнувачка , добар квалитет
боја : кафе
спецификација цилиндрични - дијаметар 2mm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Број На Модел На:
cowhide јаже кожа 2mm
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ