.

.

Pin насловот конектор женски, 40 pin/еез за RGB LED лента, 100pcs/многу, 2.54 mm игла далечина, Фабрика трговија на Големо

Pin насловот конектор женски, 40 pin/еез за RGB LED лента, 100pcs/многу, 2.54 mm игла далечина, Фабрика трговија на Големо

DEN 1920.00
Количина на стоки

Во светот превозот. Или можете да ни се јавите за да го потврдите времето за испорака за секоја цел. Употреба : се Поврзете RGB LED лента.54 mm игла далечина, Фабрика трговија на Големо
Можете да ја исечете тоа да биде 4 игли по парче кога го користите. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Во областа на системи за видео надзор и LED осветлување додатоци во Кина, ние пораснале да биде многу конкурентна компанија благодарение на нашите силни R&D и производствени способности, сигурен квалитет и поволна цена.
Pin насловот конектор женски, 40 pin/еез за RGB LED лента, 100pcs/многу, 2. Нашата компанија се наоѓа во град Шенжен, Кина, со околу 100 вработени и 2000 метри производство област. Ние инсистира на управување концептот на "Добра волја, Технички Иновации, Поволна Цена", бидејќи компанијата е основана во 2007 година. Во овој случај, ќе се бара да се задржи вратени предмети во оригиналното пакување и ни овозможи со специфична причина за враќање на следење бр. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе организираме наплата брзо по добивањето и проверка на врати производот. на превозот, и вашиот po#. Враќање : во Рамките на гаранцијата пат, доколку постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас за замена. Пакет Количина : 1 картон. Лесен и сигурен поврзување. Ако го имаме производ во парк, ќе се испраќаат брзо. Пакет Тежина : за 0,7 кг
4. Боја : Црна. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 4 дена по уплатата верификација.
Answer : ___________________________ Note :
1) купувачот е потребно да се носат половина на превозот на трошоците за замена. Ако не сте добиле вашата пратка по 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Времето за испорака е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Пакет Големина : 20cm*15cm*10см
1. Ние ќе ги пратите пратката и да ви одговори што е можно поскоро.
Шенжен Masterlite Co. Време на испорака може да се разликуваат, особено за време на сезона. Конектор тип на : Женски 4 pin насловот 2. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, Т/Т. Pacakge Вклучуваат : 100 компјутери pin насловот конектор, 40 pin/еез.
Answer : ___________________________ Note : купувачот е потребно да се носат половина на превозот цена. Во меѓувреме, имаме многу чест сертификати од Кина органи, вклучувајќи ги и Потврда на ААА Кредитен Одделение, Висок и Нов Технолошки Претпријатија и ISO9001 : 2008, итн. Повратни информации е многу важно за нас., Ltd (MTL) е high-tech компанијата се фокусира на развој и производство на видео надзор додатоци и LED осветлување додатоци како што се џек приклучок конектор, splitter кабел, моќ џек конектор, DC кабел, LED лента конектор, BNC конектори, итн. Враќање : Ако не сте задоволни со производот и одлучи да се врати вашите пари, што треба да контактирате со нас во рок од 15 дена по добивање на производот. Ние соработуваме со ЗНАЧИ И компанија од 2010 година, со цел да се развие повеќето напредни напојување и LED технологии заедно, и одлучуваат да ги дистрибуира своите производи во Шенжен област.
Карактеристики :
1. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да ги подобриме нашите servivce, така што ќе може да ги задоволи вашите барања.

Бренд Име:
SZMTLITE
Број На Модел На:
MTL-40PH-F
Употреба:
Поврзете RGB LED лента
боја:
Црна
Pin Растојание:
2.54 MM
Место на Потекло:
Шенжен, Кина
Примена:
Осветлување
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ