.

.

1pc Оригинални клима Сензори за Притисок Притисок Прекинувачи се 52CP10-06 9647971280 за Peugeot Citroen

1pc Оригинални клима Сензори за Притисок Притисок Прекинувачи се 52CP10-06 9647971280 за Peugeot Citroen

DEN 2295.00
DEN 2833.44
-19 %
Количина на стоки


Име на производ : клима притисок сензор
ОЕМ Бр. : 52 CP10-06,9647971280
Притисок прекинувачи се користат за Peugeot Citroen
Ставка нето тежина : 0.03 килограми
Пакет метод : боја кутија
Количина : 1pc

Објектот Тежина:
0.03kg
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Година:
0000
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
DB-006
Материјал Тип:
Метални,Пластични
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Притисок Префрлате
Бренд Име:
Кадир Koc
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Притисок прекинувачи за:
Peugeot,Citroen
ОЕМ Бр.:
52CP10-06,9647971280
Ставка нето тежина:
0.03 килограми
Пакет метод:
боја кутија
R

Тие исто така купуваат со овој производ