.

.

Најдобри ТУРБО K03 53039880025 53039700025 058145703K Турбополнач За AUDI A4 А6 ФОЛКСВАГЕН Passat 1.8 Т 1.8 L 1999-01 AEB ANB АПУ AWT 150HP

Најдобри ТУРБО K03 53039880025 53039700025 058145703K Турбополнач За AUDI A4 А6 ФОЛКСВАГЕН Passat 1.8 Т 1.8 L 1999-01 AEB ANB

DEN 9369.00
DEN 10295.52
-9 %
Количина на стоки


•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно.
-П : Колку долго ќе потрае за бродот на мојата адреса?
A : нормален превозот времето е 5-10days,во зависност од тоа во која земја се наоѓате.8 Т (C5) 1997-1999 150 HP AEB За АУДИ А6 1.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .8 Т (Б5) 1998-1999 150 HP АПУ/КОВЧЕГОТ За AUDI A4 1.купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
По продажба :
•Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
•Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.8 Т (C5) 1998 150 HP АПУ/КОВЧЕГ За "Фолксваген" Passat Б5 1.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.
•Професионална инсталација и/или помош е силно да се предложи.8 Т (C5) 1997 - 180 HP AJL За AUDI A4 1. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж.
•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет.
-П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да combinate на пратката. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.8 Т 1999-2001
Моторот :
AEB ANB АПУ AWT AVJ 1. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
-П : Како можам да ги пронајдат мојата цел?
A : Откако вашата нарачка е предаден, ќе можете да се логирате во вашиот Али изразат сметка.8 L 150 HP
Кул : вода, ладење и Масло за подмачкување
Објектот Тежина : 7 килограми
Повеќе Апликација :
За Audi A4 / А6 "Фолксваген" Passat Автомобил 1999-2001 1.8 Т (Б5) 1997-1998 180 HP AJL За АУДИ А6 1.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација. Овие трошоци се на купувачот одговорност.8 Т Автомобил 1999-2001 Мотор AEB ANB АПУ AWT AVJ 1.8 Т 1996-2000 АПУ/КОВЧЕГ За "Фолксваген" Passat Б5 1.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака. Треба да постои следење на информации за вашите пакети, како и на веб-сајт во кој може да се пронајдат вашата нарачка.

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
K03 53039700025 За AUDI A4 А6 ФОЛКСВАГЕН Passat 1.8 L 1999-01 AEB ANB АПУ AWT
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
1999-2001
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Објектот Должина:
28inch
Објектот Тежина:
6.5kg
Семејството Турбо модел:
K03 0025 Турбо турбина Турбо Турбополнач
Дел Број:
53039880025 53039700025 5303-988-0025 5303-970-0025
ОЕМ број:
058145703K 5303 988 0025 5303 970 0025
Апликацијата Автомобили:
За AUDI A4 A6 За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat 1.8 Т 1999-2001
моторот:
AEB ANB АПУ AWT AVJ 1.8 Т 1.8 L 150HP
Кул:
Вода за ладење и Масло за подмачкување
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ