.

.

5PCS Кристал Помине Прстен Панк Лажни Нокти Накит Кристал Rhinestones Ноктот Шепа Талон Прст Прстени трговија на Големо Унисекс

5PCS Кристал Помине Прстен Панк Лажни Нокти Накит Кристал Rhinestones Ноктот Шепа Талон Прст Прстени трговија на Големо Унисекс

DEN 310.00
DEN 369.12
-16 %
Количина на стоки

П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста подолу $150,и тоа трае околу 20-35 дена да пристигнат.Купувачи се плати за враќање поштарина.Во овој случај,pls контактирајте не и дозволете ми да знам колку количина во скршен,ве молиме
e-mail мене она што го сакаат : ви вратат во однос пари или ја за вас. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.Се врати во рок од 7 дена;
3.
ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20.Ние само може да ви испрати слични стилови.
и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-21 покажува,еднакви на НАС големина 7.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.
Ако вашата вкупна вредност е над $150,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне, бидејќи на груб
ракување со превозот на работникот.
Принцезата тиара круна круна тиара свадба подарок свадба сувенири свадба
додатоци круни мода круни булчински мода круна накит, булчински круни.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Се враќа-
Ние прифаќаме да се вратат.П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу.
Трговија на големо 5 PCS најголемиот Дел Топла Панк Лажни Нокти Накит Кристал Rhinestones Ноктот Шепа Талон Прст Прстени Унисекс [VR84 85]
Опис
L(За палецот)
Големина на : големи app17mm кол
Должина : 42mm
М Големина : среден стан 13mm кол
Должина : 55мм
S Големина : мал стан 11mm кол
Должина : 38mm
Количина : 5pcs (1pc L/3pcs M /1pc S)
Две стилови, овална прстени и ноктот прстени
*Состојба : 100% Сосема нов
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена,што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време,pls почекајте неколку дена до 45th,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш,Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.
Дел од нашиот магацин
.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,хривнија
Сребрен накит,бисери,од не 'рѓосувачки челик jewerly,од не' рѓосувачки челик ѓердан,Pendant накит.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
VR84VR85/sun
Бренд Име:
Pinksee
клучен збор :
топ прст прстен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
кристал прстен
клучен збор:
ноктот прстен
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ