.

.

За Toshiba За Сателитска L650D L655D Лаптоп ПЛОЧА A000081310 DA0BLFMB6E0 РАБОТИ СОВРШЕНО

За Toshiba За Сателитска L650D L655D Лаптоп ПЛОЧА A000081310 DA0BLFMB6E0 РАБОТИ СОВРШЕНО

DEN 4201.92
Количина на стоки

Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1.Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија. Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден. Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме . ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање .ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница . Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1.

Пристаништа:
Мини USB,Wifi,Ethernet,USB 2.0,HDMI,E-Sata,Bluetooth,VGA,USB 3.0,Display Port
Чипсет Производител:
AMD
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
KOOLASON
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Почетен Датум:
2013
Чипсет:
Intel H87
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
Форма Фактор:
ATX
FSB / ХТ:
1667
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Хард Диск Интерфејс:
hdd sata
Број На Модел На:
L650D L655D
Тип на ПРОЦЕСОР:
AMD
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија канал:
Двојно
R

Тие исто така купуваат со овој производ