.

.

Toika 3.5 инчен led downlights shangyuan висок квалитет 7wLED downlights

Toika 3.5 инчен led downlights shangyuan висок квалитет 7wLED downlights

DEN 7188.00
Количина на стоки

Опис На Производот
Напон : VAC/85 V~265 V Фреквенција : 50 HZ~60 HZ. Моќност : 7w Прозрачна Флукс : 630 LM±5%(W) 560 LM±5%(втората светска војна) Боја Температура : 6000 K~6500 K(W) 2700-3200 K(втората светска војна) агол на Гледање : 120 Животен Век : >30000 Hrs Боја рендерирање индекс : 80(W) 78(втората светска војна) Материјал : Seiko Aerospace Возила Алуминиум Големина : отворена дупка големина : 95-100 MM Дијаметар : 110 MM Висина : 60 MM Боја : Топло бела/бела

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
7w
Број На Модел На:
S020502
Примена:
Кујна
Бренд Име:
Toika
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Моќ Толеранција:
2%
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Downlights
Употреба:
Индустриски
Е Светилки Вклучени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ