.

.

Тенок Одговара На Новите Дами Канцеларија Униформа Канцеларијата Дама Одговараат Дама Unifom Жените Деловни Костуми Домот Панталона Им Одговара На Жените Вечер Парт

Тенок Одговара На Новите Дами Канцеларија Униформа Канцеларијата Дама Одговараат Дама Unifom Жените Деловни Костуми Домот Панталона

DEN 4419.00
DEN 4751.52
-7 %
Количина на стоки

Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас, vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Додатоци во тужбата не се вклучени во костум. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. Ние исто така ќе ви остават голем фидбек.Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени .Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Ве молиме не да се мешаат. Не обезбедат соодветни додатоци. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union. Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. Превозот Политика : 1. Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација. Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни. Ви благодариме! 3. Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони )
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. Купи повеќе заштедат повеќе. Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот.Со среќа!!!
. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа. Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство и пријателот имате среќа! Овации.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Материјал:
Бамбус Влакна,Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Формално
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал Состав:
Памук мешавина
Јака:
Notched
is_customized:
Yes
Бренд Име:
auguswu
Облека Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
R

Тие исто така купуваат со овој производ