.

.

Бесплатен превозот 100pcs I-CODE2 13.56 MHz RFID IC Ознаки ISO-15693 картичка за Пристап на Системот за Контрола

Бесплатен превозот 100pcs I-CODE2 13.56 MHz RFID IC Ознаки ISO-15693 картичка за Пристап на Системот за Контрола

DEN 2280.00
DEN 2399.52
-5 %
Количина на стоки


Пакет вклучуваат 100×бела картичка RFID I-CODE2 IC card, 13.56 MHz, Rewritable Опис на Производот 10pcs/многу 13.56 MHz RFID IC I-CODE2 СМАРТ Картичка Материјал : ABS ISO : 15693 Боја : Сина / Жолто / Црвени Димензија : 40.5 x 32 x 4.2 mm Оперативни Фреквенција : 13.56 MKHz Чип тип : I-CODE2 капацитетот на Меморијата : 1024 K малку Читање на Далечина : 2-8cm Rewritable : Да Типични Апликации : јавен превоз, паркинг, ЛИЧНА идентификација, присуство систем, цените, картичка за плаќање, производ на логото, итн. Карактеристики • отпорен на Вода. • Секој збор со Клучните прстен вклучени. • Компатибилен со сите RFID читач за да се добие пристап за ISO15693

Чип Капацитет:
1024bit
Бренд Име:
ZOCORFID
Фреквенција:
13.56 MHz
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Контури:
ISO Картичка
Број На Модел На:
Јас-code2
моќност:
Пасивни Картичка
Големина:
85X54mm
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Прочитајте Опсег:
0-5cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ