.

.

LuoCai Компатибилни, Мастило Касети за Canon pg445 cl446 PIXMA MX494 MG 2440 2540 2940 MX494 IP2840 печатач кертриџ СТР 445 CL446

LuoCai Компатибилни, Мастило Касети за Canon pg445 cl446 PIXMA MX494 MG 2440 2540 2940 MX494 IP2840 печатач кертриџ СТР 445 CL446

DEN 1698.72
Количина на стоки


Ако одбие да ја плати и производот да се врати, ние само ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА!
Ако вашата цел не плаќа за превозот на плаќање, ние ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС 20% на вашата нарачка цена.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ве молиме да ја напуштат повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Пакет :
Ако производот е оштетен / мастило истекување / погрешен модел / недостаток, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред
оставајќи негативен фидбек. Ако прашањето се уште постојат, повелете. Шопинг водич за Плаќање :
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money
и банкарски трансфер. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да контактирате со нас на прво пред негативни повратни информации.
Ви благодариме за вашето доаѓање!
вашиот искрено,
Продавачот
Информации за производот
Модел : Luo Cai Компатибилни, Мастило Кертриџ За canon pg445 cl446 мастило кертриџ
Боја : Црна И Боја
Се користи За : Luo Cai Компатибилни, Мастило Кертриџ За Canon Pixma IP2840 MX494 MG2440 MG2540 MG2940 .

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Компатибилен Бренд:
CANON
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
LuoCai Компатибилни, Мастило Кертриџ За canon pg445 cl446
Количина:
2 парчиња/set
Модел Number1:
LuoCai Компатибилни, мастило кертриџ за canon pg445 cl446 инкџет
Погодна за печатење модел:
за Canon Pixma IP2840 MX494 MG2440 MG2540 MG2940
Страници принос:
Црна 450page ,Боја 500page
со чип:
Yes
боја:
c, m, y, k
Обоени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ