.

.

Трговија на големо 6mm Природни круг камен вистински lapis lazuli лабава монистра влакно 15 Бесплатен превозот

Трговија на големо 6mm Природни круг камен вистински lapis lazuli лабава монистра влакно 15 Бесплатен превозот

DEN 360.00
DEN 378.72
-5 %
Количина на стоки


Трговија на големо 6mm Природни круг камен вистински lapis lazuli лабава монистра влакно 15" Бесплатен превозот
Одлична за правење на ѓердан & хривнија!
Листата На Специјално S/N
ZJ005 Големина
6mm ( 1 инч = 25.4 mm ) Тежина
xx g ( 1g=5 Карат ) Материјал
Природни lapis lazuli скапоцен камен(Автентични) за Дупчење
Целата Длабочина На Боја
Видете на сликата. Количина
1 BUC Забелешка
Добар Квалитет !
Ако сакате трговија на големо,ве молиме да договор со нас.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.
* Тегови & Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Имаме аукции завршува секоја минута, ако видите некој објект ви се допаѓа местото на понудата, во почетокот и може да победи тоа
за помалку отколку што мислите. ~ Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
ZJ005
Бренд Име:
SorcerKeeper
R

Тие исто така купуваат со овој производ