.

.

6mm / 8мм Црвено Agates Круг Природен Камен Carnelian Лабава Монистра Влакно 15 За Изработка на Накит Diy Хривнија Ѓердан Бесплатен Превозот

6mm / 8мм Црвено Agates Круг Природен Камен Carnelian Лабава Монистра Влакно 15 За Изработка на Накит Diy Хривнија Ѓердан Бесплатен

DEN 314.00
DEN 330.72
-5 %
Количина на стоки

Ние сакаме нашите клиенти навистина задоволни што за возврат
нè прави среќни. Ние се обезбеди сите видови на Природата Накит . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,
кога го достигне секој на вашиот' рака.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен. Можете да ги купите тука сите видови на
монистра, привезоци, полу-готови производи, исклучителна накит гем, како и Етничките, Регионални и Племенски накит,
Обетки, Ѓердани, Нараквици. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
меѓу нас . Повеќето од производите, директно од фабриката , за да се обезбеди ниска цена и
висок квалитет на производите.
Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, Ние ќе одговориме на вашите e-mail во рок од 24 часа
од моментот кога ќе ја прими поради различни временски зони. Ве молиме додадете ме на
на вашата листа на омилени продавачи.
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Количина
1 BUC
Забелешка
Добар Квалитет!
Ако сакате трговија на големо, ве молиме да договор со нас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !
Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. ние може да го реши секој проблем за вас. Овие накит, повеќето од нив се направени од 100% природни Yak на Коските, забите, школка и
камен .
6mm /8мм Црвено Ахат Монистра Круг Природен Камен Carnelian Лабава Монистра Влакно 15" За Изработка на Накит Diy Хривнија Ѓердан Бесплатен Превозот
Листата На Специјално
S / N
09041
Големина
6 mm / 8 mm ( 1 инч = 25.
* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ви благодариме за вашиот бизнис.com
e Packet
(Бесплатен Превозот )
За 7-25 дена
www. Тоа ќе биде многу ценет.com
UPS-от
За 5-10 дена
www.4 mm )
Тежина
XX g ( 1g = 5 Карат)
Материјал
Природни Ахат Камен Лабава Монистра Влакно 15" (Автентични)
Дупчење
Целата Дупчење
Боја
Видете на сликата.com
DHL
За 5-10 дена
www.
* Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или картон.
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Имаме доволно снабдување.com
EMS
За 5-10 дена
www. Ако имате било какви
прашање или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично
нудиме стандардни меѓународни воздухопловната. Ние богатство секоја цел, се надевам за долгорочна соработка со вас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
(Бесплатен Превозот )
Околу 15-45 дена
www.
Добредојдовте на мојот Alibaba Продавница. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.

Објектот Дијаметар:
6 mm, 8 mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
SorcerKeeper
Број На Модел На:
09041
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
xx g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
is_customized:
Yes
Додатоци:
Затворач
Главниот Камен:
Ахат
боја:
Црвена
Надворешниот Дијаметар:
6mm, 8mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ