.

.

UKEN Мода Накит Colorized String Поврзана Синџир Многу Acryl Смола Монистра Pendant Ѓердан За Жените се Облекуваат N1642

UKEN Мода Накит Colorized String Поврзана Синџир Многу Acryl Смола Монистра Pendant Ѓердан За Жените се Облекуваат N1642

DEN 479.52
Количина на стоки


Ставка Детали
Точка БР.
N1642
Материјал
Смола+Алуминиумски
Големина
Периметар : 60cm
Тежина
130 Грама
Боја
Небото Сино.
Пакет
1pc/1 opp вреќа
PS : Pls да ни кажете каква боја ви е потребна кога правење нарачки, инаку ние
ќе брод од страна на нашите аранжман, ви благодариме!
Еден КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот во Светот,Добредојдовте dropshipping

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
9CM
Бренд Име:
UKEN
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N1642
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Неврзан
боја:
Небото Сино
Тежина:
130g
is_customized:
Yes
Должина:
Perimeter
R

Тие исто така купуваат со овој производ