.

.

RFID UHF Бела Картичка UHF ПВЦ Ознака за Шофершајбната/ВИП Картичка, - Примероци

RFID UHF Бела Картичка UHF ПВЦ Ознака за Шофершајбната/ВИП Картичка, - Примероци

DEN 2832.00
Количина на стоки


-Материјал : ПВЦ,ПЕТ-Фреквенција : 860~960 MHz
-Капацитет за складирање : само TID 64bit, 96/240bit EPC, 512bit Корисникот Област
- Читање на Далечина : 3 M~10 M стабилна читање(во зависност од читателот дизајн)
- Напишете Издржливост(циклуси) : Повеќе од 100.000
- Задржување на податоците : 10 години
- Димензии : 85.6 * 54* 0.8 мм
- Тежина : 7.5 g
- Оперативни Температура : -10°C до +70°C
- Температура на чување : -10°C до +70°C
- Апликации : Возило менаџмент, управување со персоналот, итн.

Големина:
85.6 * 54* 0.8mm
Фреквенција:
915MHz
Број На Модел На:
UHF
Контури:
Туѓо Картичка
Чип Вид:
Композитни Картичка
Чип Капацитет:
64bit
моќност:
Пасивни Картичка
Прочитајте Опсег:
1-30Meter
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Бренд Име:
KINGJOIN&GALO
R

Тие исто така купуваат со овој производ