.

.

Нови QF3406 целосна алуминиум DAC шасија / моќност засилувач шасија 340*62*248mm

Нови QF3406 целосна алуминиум DAC шасија / моќност засилувач шасија 340*62*248mm

DEN 2352.00
Количина на стоки


Нови QF3406 целосна алуминиум DAC шасија / моќност засилувач шасија 340*62*248mm
Листата :
Комплет X1
Моќ штекер X1
Поддршка на завртката
Големина на :
Надворешни :
Width = 340 mm
Висина = 62 mm
Длабочина = 248 mm
Внатрешната :
Width = 320 mm
Висина = 54 mm
Длабочина = 237 mm

Бренд Име:
GZbotolave
Максимална Моќност По Канал:
30W
Број На Модел На:
3406
R

Тие исто така купуваат со овој производ