.

.

100pcs DHL Бесплатен превозот Две Тон Лента Hairbow со Еластична Бенд или Алигатор Клип

100pcs DHL Бесплатен превозот Две Тон Лента Hairbow со Еластична Бенд или Алигатор Клип

DEN 5062.00
DEN 5328.00
-5 %
Количина на стоки


1.Објектот спецификите
100pcs DHL Бесплатен превозот Две Тон Лента Hairbow со Еластична Бенд или Алигатор Клип
Лакови Направени од Полиестер Лента,196 Различни Бои за избор.
Одговара за 3 месеци да 10 Years Стариот Деца,
Голем Избор На Бои За Да Одговара На Вашата Облека
Детали :
Лента Тип : 38mm
Материјал : Полиестер
Лак големина : 4"
Клипот : 4.5 cm Алигатор клип
Боја :
Виножито
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
3.Повратни информации
4.Сертификат
5.Shippment
А).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-5 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
6.Нашата Фабрика :

:

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Број На Модел На:
YV101800
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
Barrettes
R

Тие исто така купуваат со овој производ