.

.

pgi-29 pgi 29 За canon pgi29 Мастило Кертриџ за canon про 1 Принтер ink кертриџ

pgi-29 pgi 29 За canon pgi29 Мастило Кертриџ за canon про 1 Принтер ink кертриџ

DEN 6758.00
DEN 7679.52
-12 %
Количина на стоки


2, го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
3, Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние Брод на Светот, освен Кина, Белгија, Луксембург, Италија, Хрватска, Нигерија, Хонг Конг, и ние не се
2.
3, Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
4, се Врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
PGI-29 PGI29 PGI 29 Мастило Компатибилен Кертриџ за Canon PIXMA Pro-1 печатач
Пакетот вклучува : 1 Парчиња PGI-29 PBlack Мастило Патрон 1 Парчиња PGI-29 MBlack Мастило Патрон 1 Парчиња PGI-29 Синозелена Мастило Патрон 1 Парчиња PGI-29 Маг Мастило Патрон 1 Парчиња PGI-29 Жолта Мастило Патрон 1 Парчиња PGI-29 Сиво Мастило Кертриџ 1 Pieces PGI-29 фото Синозелена Мастило Патрон 1 Парчиња PGI-29 фото Маг Мастило Патрон 1 Парчиња PGI-29 Црвено Мастило Патрон 1 Парчиња PGI-29 GY Мастило Патрон 1 Парчиња PGI-29 DGY Мастило Патрон 1 Парчиња PGI-29 LGY Мастило Патрон 1 Парчиња PGI-29 КО Мастило Кертриџ
12 Боја/set : Фото Црна , Мат Црно , Цијан , Магента , Жолта , фото Цијан , фото Магента , Црвена , Сива , Darl Сива , Светло Сива , Chroma Optimizer
Printer model :
За canon pixma pro 1 принтер ink
Ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога ќе sumit ред,ви благодарам!
Кога ќе нарачате , ве молиме проверете за мастило кертриџ ќе се користи пред да и купи на истите модели како вашата оригинална мастило кертриџ , бидејќи вие не само што треба да се разгледа на моделот на вашиот печатач , но исто така и моделот на вашата оригинална мастило кертриџ . На пример , ако користите 63 XL за вашиот печатач 4560 пред , иако мастило кертриџ 63 XL и 302 XL се и компатибилен за овој печатач , можете да користите само 63 XL мастило кертриџ повторно , 302 XL мастило кертриџ, нема да работи за вашиот печатач .
Гаранција :
1, 12 месеци Производителот . Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
2, Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Политики :
1, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Или не, ве молам, точно пред исплата.
Плаќање :
1, прифаќаме Alipay,. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. За било какви прашања , ве молиме да бидат слободни да контакт .

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
за canon pgi-29
Бренд Име:
einkshop
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
КОЛИЧИНА:
12pcs
за canon ПРО-1:
за canon pgi 29
мастило капацитет:
38ml/боја
за canon pro1:
за canon pgi-29
за canon ПРО-1:
pgi29
За pgi29 мастило касети:
мастило кертриџ за canon pro1
R

Тие исто така купуваат со овој производ