.

.

10 компјутери 15 cm Hydrangea Свила Цвеќиња За Свадба Букети Diy Цвет Вештачко Цвеќе Декорација

10 компјутери 15 cm Hydrangea Свила Цвеќиња За Свадба Букети Diy Цвет Вештачко Цвеќе Декорација

DEN 1199.52
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество пурпурна 462
светло сина 270 розова 649 светло зелена 390 white & Розова 590 слонова коска 243
спецификации
На hydrangea глава дијаметар од околу 15cm , 54 ливчиња . И имајте на ум, тие се hydrangea глави само, нема стебло и лисја доаѓаат со неа.
бои : слонова коска , Светло зелена , Светло розева боја , Светло сина, виолетова, розова & бело
употреба : мал цвет додатоци , свадба маса centerpices, дома декорација, косата додаток diy цвет занаети , итн.

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Свила Цвет
Стил:
Цвет
Вид:
Екранот Цвет
R

Тие исто така купуваат со овој производ