.

.

Висок квалитет 125khz EM-ID wiegand 26 картичка за контрола на пристап на rfid smart card reader со светлото вратата бел копчето

Висок квалитет 125khz EM-ID wiegand 26 картичка за контрола на пристап на rfid smart card reader со светлото вратата бел копчето

DEN 1778.00
DEN 1872.00
-5 %
Количина на стоки


Wiegand 26 Близина Читач На Картички
Спецификација
Помалку од 0.2 вториот Одговор Брзина Помалку од 0,5 секунди Близина Временска Дистанца 2-15cm Близина Спектар Поддршка EM-ID 125 Khz Вграден-Антена за вградениот LED (Двоен LED Боја) Вграден Гласно Говорник (Ѕвончето) DC 12 V Работен Напон,70m A Работат на струјата 100 Метри Комуникација на Далечина во Реално Време за Пренос на Податоци, Црна Боја, ПВЦ Случај Материјалот (Црна Смола за Вода-Доказ Функција) 96*96mm*22mm
Користејќи + тип завртка возачот да се олабави завртка меѓу панел и матичната плоча. И тогаш вградување на матичната плоча на страна ѕид со пластични приклучок и завртки.
Жица Врска
Црвено DC 12 V
Црна GND
Зелена D0
Бела Д1
ПОРТОКАЛ зелена ЛЕ Одгледува црвени LED
Сина ЗАДРЖЕТЕ
Виолетова ОК OU
Известување
1. Потврдете електричен напон (DC12 V) и се разликува позитивни анодна и катод на напојување
2. Кога надворешна Сила се користи, бидете сигурни споделување на моќта со Контролер Кутија или користење на истите GND
3. Кога растојанието помеѓу читач на картички и контролор е повеќе од 50 метри, ве молиме користете Моќ Линија со најмалку 1,5 квадратни cm Кол, или со користење на неколку паралелни Мрежа жици
125khz EM-ID 12 V Една врата самостоен контрола на пристап со светлото на тастатурата има надворешен читач функција 1600 корисници US$ 15.00 /парче
Промоција + 12 V трговија на големо 125khz EM-ID rfid вратата за контрола на пристап на тастатурата rfid близина smart card reader US$ 21.00 /парче
10pcs/Многу+ TK4100 125 Khz EM-ID близина RFID keyfob со бројот на картичката печатени една година гаранција за контрола на пристап keychain US$ 3.00 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот +2 парчиња/многу големо 125khz Водоотпорен EM -ID ваиганд 26 близина rfid читач sucurity пристап на системите за контрола US$ 21.00 /многу
2 парчиња / многу
10pcs/Многу+ TK4100 +125 Khz + EM-ID близина RFID keyfob со бројот на картичката печатени една година гаранција за контрола на пристап keytag US$ 3.00 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен Превозот + 13.56 Mhz МФ назад светлина тастатурата една врата самостоен пристап контролер + 2000 корисници водоотпорен US$ 26.00 /парче
Бесплатен Превозот + 13.56 Mhz МФ wiegand 26 излезен формат близина читателот + водоотпорен близина читач на картички бела боја US$ 22.00 /парче
Бесплатен Превозот + 13.56 Mhz + wiegand 26 + IC rfid читач на картички + една година гаранција+ водоотпорен US$ 20.00 /парче

Бренд Име:
DWE CC RF
Број На Модел На:
003A01-26
боја:
Црна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Фреквенција:
125KHz
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ