.

.

NILLKIN Ugreen 10W Чи Безжичен Полнач за iPhone X 8 8 Плус Брзо Безжични Полнење за Samsung S9 S9 Плус S8 S8+ S7 Работ Забелешка 8

NILLKIN Ugreen 10W Чи Безжичен Полнач за iPhone X 8 8 Плус Брзо Безжични Полнење за Samsung S9 S9 Плус S8 S8+ S7 Работ Забелешка

DEN 959.52
Количина на стоки


NILLKIN Ugreen 10 W Чи Безжичен Полнач за i Phone X 8 8 Плус Брзо Безжични Полнење за Samsung S9 S9 Плус S8 S8+ S7 Работ Забелешка 8 USB Полнач за Подлога досега,Брз полнач само Компатибилни со под 7 модел на мобилен телефон : за Samsung Галакси S8 за Samsung Галакси S8 Плус за Samsung Галакси S6 Edge Plus за Samsung Галакси S7 за Samsung Галакси S7 Работ за Samsung Галакси забелешка 5 за Samsung Galaxy note 8 за Samsung Галакси забелешка 7 досега, Освен горенаведените Модел, друг Модел на Телефон може само да уживам во нормалната стапка, некои ќе треба да се инсталира на безжичен приемник Напомена : Бидејќи оригиналната AC Адаптер За i Phone 8/8 Плус/X е 5 V/1А, Но за внесување на нашите безжичен полнач треба е 5 V/2 A, па ако користите оригинални AC адаптер, тоа ќе биде многу бавно, ние ви препорачуваме да се цел на 5 V/2 A адаптер од нас или други продавачот,овој линк не содржи AC адаптер

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
ZTE,SONY,LG,Meizu,Universal,xiaomi,TZY,Motorola,HTC,Samsung,Huawei,Nokia,Other,Blackberry,Apple,Lenovo
Квалитетот сертификација:
RoHS,CCC,FCC
Бренд Име:
NILLKIN
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
Qualcomm Брзо Полнење 2.0
Тип:
Безжичен Полнач
Излезен Интерфејс:
USB
Излез:
5V/1A
Број На Модел На:
NILLKIN MagicCube Брз Безжичен Полнач
На текст:
5V/2A
USB Порти:
1
Извор На Енергија:
USB,A. C. Извор
боја:
Црна
Тип:
Безжичен Полнач,Безжично Полнење,Qi Безжичен Полнач
Име на производ:
USB Полнач,Мобилен Телефон Полнач,Полнач за Телефон
Функција 1:
Брза Безжична Полнење,Qi Безжични Полнење
Брз Безжичен Задолжен:
Достапно САМО за Samsung Galaxy Note 8,S8 S9+ s8 s8+ s7 работ s6
Стандард Полнење:
За iPhone X/8/8 Плус (5V 2A АДАПТЕР е ПОТРЕБНО) други ЧИ-
Компатибилност 1:
Безжични Полнење за Blackberry Z30,за samsung
Компатибилност 2:
Безжичен Полнач за Google Nexus 4/5/6/LTE2/D1
Компатибилност 3:
Чи Безжична На Полначот На Nokia Lumia 820/1020/1520/930
Компатибилност 4:
За Мото Droid Турбо, Droid Maxx/Мини Droid
R

Тие исто така купуваат со овој производ