.

.

Бесплатен превозот DN25 1 SS304 1000WOG проверете вентил,од не ' Рѓосувачки челик проверете вентил,BSP нишка

Бесплатен превозот DN25 1 SS304 1000WOG проверете вентил,од не ' Рѓосувачки челик проверете вентил,BSP нишка

DEN 840.00
Количина на стоки

ние ќе ги испрати со ЕМС ако пакет може да достигне над 2 KG. П : Колку чини да брод на мојата земја?
Еден : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ве молиме имајте предвид дека buyerers се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.39 инчи)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
моќност:
упатство
Структура:
Проверете
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Проверете
Конекција Начин:
Женски Навој
Нормално Pressue:
1000WOG
R

Тие исто така купуваат со овој производ