.

.

5*10мм 510pcs/пакет,измешани бои Акрилик Коњ Око Rhinestones,Чувствувате Тајван Акрилик Рамен Грб Rhinestones

5*10мм 510pcs/пакет,измешани бои Акрилик Коњ Око Rhinestones,Чувствувате Тајван Акрилик Рамен Грб Rhinestones

DEN 306.00
DEN 359.52
-15 %
Количина на стоки

SS4 SS5 SS6 SS8 SS10 SS12 SS16 SS20 SS30 US$ 5. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас!
· Вашето задоволство е наш врвен приоритет!
.SS6 SS8 SS10 SS12 SS16 SS20 SS30 US$ 7. За перење со мала тежина облека.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји.33 /пакет
СУПЕР СЈАЈНИТЕ 2028 Кристал/Заоблачено Рамен Грб Кристали Камења Не амбуланта корегирање Rhinestones . Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со конкретна компанија. Овозможи облека да се излади пред да наполнат десната страна надвор или најдобро е да се линија сува. Ве молиме вклучуваат пакување се лизга. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме да не?т заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош. Фен за ниска топлина или да се исуши.
· Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас.
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка.
Добредојдовте на ECR Мода продавница
Ако сакате да се купи други производи, ве молиме да ги наведете :
Бесплатен Превозот~4mm,6mm,8mm Мешавина Боја Кристал Круг Монистра,5000 Кристал Монистра Додатоци US$ 9.88 /пакет
СУПЕР СЈАЈНИТЕ 2028 Мешани Бои Станот Назад Кристал Камења Помине Уметност Не амбуланта корегирање Rhinestones . Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.
· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со нив, да се дозволи да се врати предметите во нивните оригинални пакети и добри услови за 100% враќање на парите, со исклучок на трошоците за превозот и ракувањето со такси.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек.

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
acryl
Големина:
5*10mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Акрилик Кристал
занаети:
лепак
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Обликот:
коњ око
is_customized:
Yes
боја:
Мешани Бои
R

Тие исто така купуваат со овој производ