.

.

острилка систем Супер голем нож острат острило рубин strickenly Oilstone 200*50*25mm

острилка систем Супер голем нож острат острило рубин strickenly Oilstone 200*50*25mm

DEN 1439.52
Количина на стоки

Име на производ : Рубин масло камен Спецификација : должина * ширина * height =200*50*25мм Жито големина : 3000 # Рубин oilstone е формирана од страна на висока температура синтерување, со многу висока цврстина и сила, производот беше црвена роза, структура е во ред и компактен, речиси и не е лесно да се носат и солза на површината, висока цврстина за високо Нодуларен Обработка на стврднат челик, од легиран челик, прецизност на мерење алатка и инструмент делови бараат повисоко заврши работното парче. Рубин oilstone само додавањето на неколку капки вода во дробење, мелење на сечилото е многу остро, погодни за сечење на работ и фино брусење.

Бренд Име:
Sy алатки
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Абразивни Блок
Број На Модел На:
3000 Ронки
Големина:
200*50*25mm
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ