.

.

Железо Мушка Капи, Никел Слободни, Цвет, Антички Бронза, 9x4mm, Дупка: 1mm

Железо Мушка Капи, Никел Слободни, Цвет, Антички Бронза, 9x4mm, Дупка: 1mm

DEN 778.00
DEN 1111.68
-30 %
Количина на стоки


Железо Мушка Капи, Цвет, Никел Слободни, Антички Бронза
Големина : за 10мм во дијаметар, 4mm, дебела, дупка : 1mm.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.4cm
Производ Карактеристики:
DIY
Број На Модел На:
IFIN-ZX1173-AB-НФ
Објектот Дијаметар:
0.9cm
Објектот Ширина:
0.9cm
Објектот Должина:
0.9cm
Бренд Име:
pandahall
Објектот Тежина:
488g
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Метална боја:
античкиот бронза
Заврши:
никел слободни
Petal Стил:
Повеќе-Petal
единица:
5000pcs
Материјал:
Железо
R

Тие исто така купуваат со овој производ