.

.

Adearstudio Еден вратило прирачник позадина рамка фотографска опрема lifter позадина планината CD50

Adearstudio Еден вратило прирачник позадина рамка фотографска опрема lifter позадина планината CD50

DEN 1816.00
DEN 3561.60
-49 %
Количина на стоки

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. Ние само брод да се потврди цел адреси.
отпор 6 , се приспособат на завртка , позадина лифт отпор соодветни
Whatsapp Viber +008613427553280 +008613427558694 иг : Adearstudio Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
детали за производот
Вклучува
кука * 2
Прирачник вратило * 2
Синџир * 1, боја по случаен избор
Чекан * 1
користете методи :
1 , ќе lifter проширување на стап вметнете pvc ( е потребно да се купат ) двата краја , ротари проширување прачки проширување на јадрото , направи проширување на puller . без разлика кука се монтира на ѕид или плафон на , lifter опрема, периферни бела се во кутија ниво . За повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. благодарение Врати и Наплата 1.
4 , ќе биде вчитан позадина хартија ( или позадина крпа ) виси на кука . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2 , ќе позадина хартија или позадина крпа со селотејп ставете во пвц на , се тркалаат во тубуларна , доколку се користи позадина хартија , background paper крајот можат да бидат опремени еден корен соодветна тежина на фина метална цевка , со цел да се . Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. За превозот 1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. лифт
3 , кука со ноктите се монтира на ѕид или плафон , две кука треба да биде во исто ниво, позиција , растојание и пвц ќе должината колеги . Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Бренд Име:
CADeN
R

Тие исто така купуваат со овој производ