.

.

Дувачкиот Earring Куки, Никел Слободни, Црвена Бакар, 19x17x0.5mm, дупка: 2mm

Дувачкиот Earring Куки, Никел Слободни, Црвена Бакар, 19x17x0.5mm, дупка: 2mm

DEN 974.00
DEN 1392.00
-30 %
Количина на стоки

барел
Дувачкиот Earring Куки, Никел Слободни, Црвена Бакар
за 19mm долго, 17mm широк, 0.5 мм дебел, дупка : 2mm
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.9cm
Производ Карактеристики:
DIY
Број На Модел На:
EC135Y-NFR
Објектот Висина:
0.05cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
1.9cm
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
393g
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Ширина:
1.7cm
Метална боја:
црвено бакар
Материјал:
Дувачкиот
Заврши:
никел слободни
единица:
2000pcs
Употреба:
earring куките
Големина:
19x17x0.5mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ