.

.

Случај За Apple iPad Air2 iPad6 /Pro 9.7 Година Shockproof Тешки Случај Покрие Funda Таблета Децата Безбедно Оклоп Силикон КОМПЈУТЕР Назад Школка

Случај За Apple iPad Air2 iPad6 /Pro 9.7 Година Shockproof Тешки Случај Покрие Funda Таблета Децата Безбедно Оклоп Силикон

DEN 652.00
DEN 931.20
-30 %
Количина на стоки

За Apple i Pad air2 i Pad6 /Pro 9.7 2016 Година Shockproof Тешки Случај Покрие Funda Таблета Децата Безбедно Оклоп Силикон КОМПЈУТЕР Назад Школка
Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет.

Функција:
Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Должина:
24.00inch
За IPad Модел:
iPad Воздух 2
Стил:
бизнис
Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Ширина:
16.95inch
Број На Модел На:
За Apple iPad air2 iPad6 /Pro 9.7 2016 година
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Бренд Име:
PYUNRU
Модел Компатибилност:
За Apple iPad air2 iPad6 /Pro 9.7 2016 година
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
кожа
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
16 Обрасци Слики Случај
Материјал:
Силикон +PC
CP1:
Школка Capa Став Carcasa За Apple iPad 6
CP2:
Случај За Apple iPad air2 iPad6 /Pro 9.7 2016 година
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ