.

.

G16T5 TUV 16W T5 ув ламба G5 База на КВАРЦ

G16T5 TUV 16W T5 ув ламба G5 База на КВАРЦ

DEN 960.00
Количина на стоки


G5 T5 16 W КВАРЦ УВ ЛАМБИ
Wattage : 16 W Тип : T5 Противобактериен УВ Сијалица Должина : 12.0" База Тип : Минијатурни bi-pin Живот Часови : 8,000 Емитира кратко-бран противобактериен УВ светлина.

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Карактеристики:
uvc
сертификација:
CE
Број На Модел На:
G16T5
Просечен Живот (часот):
9000
Гаранција:
1000
Бренд Име:
ТО
Прозрачна Флукс:
--
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ