.

.

природата латекс страна мрачно шорцеви

природата латекс страна мрачно шорцеви

DEN 1523.00
DEN 1602.72
-5 %
Количина на стоки

Сјај производи помогне да се состојба на латекс и го продолжи животот на облека. Користење на силиконска основа полски, спреј надвор од облека liberally и нежно избришете со мека крпа. Металик пурпурна 10. Начин на плаќање Кредитна картичка Moneybookers T/T, Western Union Превозот време Вкупно Превозот Времето е врз основа на времето тоа ќе биде потребно да се направи вашиот латекс предмети + времето потребно за да заврши предмети да бидат испратени до вас.
Мерка ќе големина(CM)
Висина
Б Врат должина
C Вратот (околу)
D Биста
E Половината
F Хип
G Бедрото (околу)
H Коленото (околу)
Јас месо тело (околу)
J Глуждот (околу)
К Горниот дел на Раката (околу)
L Лактот (околу)
М Зглоб (околу)
N Вратот линија до Половината линија (мерка заедно bodyline
О Половината линија на Глуждот линија (мерка заедно bodyline)
Стр Вратот линија на Глуждот линија (N+O)
П Inseam (crotch на глуждот) *не на земјата
Р Рака Должина (рамо коските на зглобовите)
S Рамо Должина (рамо коските на рамото на коските)
Гума Латекс Грижа. Ако сметаме дека на стока не е неисправна на било кој начин или е злоупотребена, тогаш стока ќе се испраќаат назад до тебе без наплата. Полирање латекс Е неопходно за да се спречи пукаат.Време на испорака,во рок од 12 дена по comfirm цел,според редоследот количина
5. Конкурентни Цени, Брза Испорака и Сигурен по-продажбата е нашиот принцип.
Полирање : Да го изнесам длабоко сјајни сјај на латекс, прво да ги исклучите било прав од надвор, со мека, влажна крпа. Темно сина
16. Латекс облека треба да се мијат со рака по секоја употреба во млака вода без сапун и обесени да се исуши. Транспарентен браун 6. Тоа е полесно да се стави на тесна облека, ако во внатрешноста е лесно dusted со cornstarch.Но за бесплатен превозот предмети ние ќе брод тоа преку ЕМС. Небото сино 7. Металик сина 8. Забелешка : НЕ користете бебе во прав, или други прав, како тие се претвори во паста кога навлажнета! Масла, масти, абразиви и растворувачи УНИШТИ латекс.Професионални продавач, ќе ви обезбеди најдобар продажбата на услугата
1. Неколку години искуство во оваа гума латекс мода производство.Ве молиме следниве сликата за да се измери вашиот потребните делови,и потоа да се пополни во празно во подолу. Езеро сино 12. Ние одбие врати предметите назад, без никакви проблеми со квалитетот. Транспарентен виолетова 11. Армијата зелената 25. Вториот грб применува со рацете ќе доведе до уште подлабоко сјај. Складирање во близина на обоена облека може да дамка латекс.
2 : Ние сме копното директни manufactory дека ние може да им понуди на стоки во најдобра цена. Латекс трајно дамки кога во контакт со бакар, месинг или бронза. Ако таму нема suitabe стандардна големина за вас ,можете исто така да прашате за направени за да се измери услуга. Портокал 4. Ние сме искрени продавачот ,се надеваме дека сте сериозен купувач,ако плаќање , тоа значи дека ќе ја прифати оваа "политика на враќање" Повратни информации на. Што ако стоката има квалитетни прашања? Ако сметаме дека стока е дефектен како што е опишано, ќе се добие целосна наплата. Ние сме чесни фабрика,ние ќе го проверат квалитетот на стоката пред пратката, со цел да се осигура дека тие се во добра состојба.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Стил:
Егзотични
Тип На Објект:
Гаќи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон,Латекс
Број На Модел На:
FS-223015
Декорација:
Appliques
боја:
Ве молиме погледнете го боја табелата подолу
Големина:
Customize
Материјал:
Природата латекс
Suppy Тип:
OEM Услуга
Дебелина:
0.4 mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Секси
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ