.

.

ГД-ДЕЛОВИ на СМС 4pin Тефлон Цевка Приклучок За 300B 2A3 811 274A 5Z3 866 PX4 71A 572B 5U4G 6B4G 45 50 83 Hifi Гроздобер AMP DIY

ГД-ДЕЛОВИ на СМС 4pin Тефлон Цевка Приклучок За 300B 2A3 811 274A 5Z3 866 PX4 71A 572B 5U4G 6B4G 45 50 83 Hifi Гроздобер AMP

DEN 1272.00
Количина на стоки


Бренд Нови 4pin Тефлон Цевка Socket
Материјал на тело : Тефлон
Материјал на Нозете : Злато Позлатен Месинг
Монтажа Завртка Дупка Растојание : 35mm
Панел Отсечени : 27mm
Погоден за 2 A3,300 B,45,50,5 U4 G,71 A,811,PX4 итн.
Испорака Детали За :
1. Парцели во САД и руската Федерација се испраќаат преку Кина Пост E-пакет : 10-15 Работа дена
2. Parcles на други Места се испраќаат од страна на хонг конг Пост Воздух Регистрирани e-Mail и Кина Пост Воздух препорачана Пошта
*Сите Shippings се со Следење на број
3. Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн. Превозот цена Зависи од Вкупната тежина на вашата нарачка.
4. Нормално, Ние брод на налози во 1-2 работни ден штом јасно на вашата исплата.
Услови за Продажба
1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST, V. А Т или други даночни, Сепак,Importy Должност, даночни или какви било други трошоци се исклучени од предмети Цени, тие се купувачите одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земји' Обичај или поштата да се утврди она што овие прилог трошоци може да биде пред да конкурираат и да се купи
2. Ние и ветуваме на секој објект ќе ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% од Пакетите може да бидат изгубени на патот, за оние што сакаат да се вратат или повторно да ја прати новиот објект, како на вашите барања.
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производот и добра услуга со competive цени, и warml го цениме вашиот Postive повратни информации, се разбира, ние ќе остави голема повратни информации за вас, како е можно да се заврши трансакцијата
За Нас :
ГД-ДЕЛОВИ, се поврзани за да Goodcomponent Ограничен, е една онлајн продавница во Aliexpress, главно се продаваат Вакуум цевки, Цевки приклучоци,Алуминиумска шасија, Засилувач на менувачот, засилувач нозе шила, трансформатори и трансформатор маска, MKP аудио одделение кондензатори,отпорници, iphone случај, и разни модерен продукти. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница често
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress Порака Syste
м

боја:
2 ПАРЧИЊА, 6PCS, 10PCS
Број На Модел На:
GZC4DG
Бренд Име:
QZET
Максимална Моќност По Канал:
10W
Пакет:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ