.

.

30PCS Мини Слатка Плетење Волнени Цвет Бонбони за Деца Коса Додатоци Новороденче рачно изработени Симпатична Волнени Предиво Шапка Облека за Жени

30PCS Мини Слатка Плетење Волнени Цвет Бонбони за Деца Коса Додатоци Новороденче рачно изработени Симпатична Волнени Предиво

DEN 245.00
DEN 288.00
-15 %
Количина на стоки~~Прашања Деталите што треба да ги знаете :
* Бои?9 бои вкупниот да се избере.
* Големина?3 CM*4 CM
* Боја на избор?Ве молиме да се стави на вашата боја на избор во полето за белешки на продавачот на исходот.Или ние брод се меша бои за вас.
* Голема цел попуст?Да,јас не, Цел повеќе $180,Слободни DHL/ФЕДЕКС .
-
-
~~Плаќање?
* Ние обично accpet плаќање преку Paypal,ве Молиме бидете сигурни дека ми даде точно превозот адреса.
~~Превозот?
* Јас обично користам Кина пост за мали цел,Таа треба 12-40 дена.
* Јас обично го користат само epacket за мали цел да се САД,Тоа е слободно за НАС.
* Цел над $180,Слободни DHL/ФЕДЕКС,Таа треба за 3-10 дена . Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене за ова.
~~Повратни информации?
* Ние го сакаме повратни информации,јас во голема мера ќе го цениме вашите повратни информации,добри и дури и не се толку добри,ве Молам да ми помогне да се разбере, ако вашиот, не се добри среќни,Па јас може да го направи тоа подобро за вашата следниот пат.
~~Дали имате било какви тековната coupns на располагање?Да,јас не.
* Бесплатен превозот во светот од Кина,Но некои земји.
* Додадете мојата продавница до вашите омилени продавници,може да се добие време 1 купон за 10% попуст,Порака мене да добиете купонот откако сте го направиле тоа.
* I с имате професионална слика која го покажува нашиот производ е добро.Јас може да понуди забава за вашето следно купување,Порака мене, за повеќе информации.
* Ако си за купување во голем дел,јас не нудиме попуст.
* Ако треба да имате некоја цел од страна на одреден датум,Раш наредби?Ве молиме купување на изразат испорака,Изразат испорака е загарантирана од страна на курирската служба DHL.
~~што е вашата моментална обработка на време?
* Сите набавка ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплата.
* Јас ќе брод ставки на вашиот aliexpress адреса,ве Молиме бидете сигурни дека тоа е точно.
~~Дополнителни политики
* Ние не може да гарантира "вистинска боја",Ние се обидуваме и да се направи evry напор за да се опише објекти да се направи вашето купување одлука полесен еден,Бои на набљудувачите не секогаш се покажуваат иста или боја многу recived,Еден од нашите предмети,ве Молиме контактирајте со нас пред купување,Ова е прашање за боја варијации.
* Ние внимателно ја испита сите елементи пред превозот и пакет нив внимателно,Па тие да пристигнат безбедно до вашиот дом,Реконструкцијата се прифатени на предмети кои беа испратени во грешка,Контактирајте со нас веднаш штом ќе го добиете вашиот пакет за да ги врати.
* Tt е нашата надеж дека кога ќе го добиете вашиот објект сте задоволни со вашиот купување,Сепак на оние ретки прилики дека некој објект што сте го купиле,Мора да се врати ние не прифаќаме враќа под следниве водич линии,мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од добивањето на вашата точка да се направи реконструкција барање,Точка мора да биде во неговата оригинална состојба.
~~Можете да coontact нас од страна на оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ви благодариме.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
DM490
Материјал:
Волна
Поврзани функција 1:
вештачки ткаенина цвеќиња за коса бебе headband
Поврзани функција 2:
chiffon цвеќиња за девојка коса додатоци за коса додатоци
Поврзани функција 3:
DIY headbands цвеќиња материјали зима цвеќиња трговија на големо лакови за коса
Поврзани функција 4:
трговија на големо мини букет цвеќе Валани Цвеќиња материјали за headband
Поврзани функција 5:
свадба цвеќиња за бебе девојка headbands за коса клипови
Поврзани функција 6:
материјал цвеќиња разубавувањето за бебе девојка headbands
Поврзани функција 7:
занает цвеќиња глави за деца коса додатоци за жени
Поврзани функција 8:
свила цвеќиња за коса додатоци од дворот за коса клип
Поврзани функција 9:
стара шик ткаенина цвеќиња најголемиот дел цвет издувам за бебе коса додатоци
Поврзани функција 10:
голем цвеќиња DIY цвеќиња материјали за жена свадба цвеќиња
R

Тие исто така купуваат со овој производ