.

.

Wollet Накит Жените Био Магнетни Хривнија се Зголеми Златна Боја Исцелување Енергија 316L Магнетни не ' Рѓосувачки Челик Хривнија За Жени

Wollet Накит Жените Био Магнетни Хривнија се Зголеми Златна Боја Исцелување Енергија 316L Магнетни не ' Рѓосувачки Челик Хривнија

DEN 600.00
Количина на стоки


1. 2.Ние го цениме секој клиент,се надевам дека сите љубезно се даде повеќе пациентот за Крос-Кантри Шопинг, ве молиме да не ни остави Неутрален или Негативен Фидбек или отворен спор лесно, Ако ќе го направите ова жал ми е што засекогаш ќе биде во ourblacklist. 3.Стоки испрати надвор од САД не подароци. 4. Ни покаже вашиот 5 ѕвезди повратни информации, испрати убав подарок ако цел повторно 5. КУПИ 2 ДОБИЈАТ 1 БЕСПЛАТЕН ДАР. notic : дарот е случаен испорака 6. Стане Wollet дистрибутер. контакт-телефон+86-17727403779 e-mail sales004 @wollet-накит.cn
Пакет Примерок :
ако ви треба кутија,можете да оставите порака и плати други $2-$5,ви благодариме.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Лесно-кука
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Бренд Име:
wollet
Број На Модел На:
STB-2191
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Функција:
лекување
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
елемент:
магнет или 5 1
боја:
злато боја
Пакет:
OPP вреќа
Материјал стандард:
никел и олово слободни
Заврши:
високи полски
Is_customized:
Yes
Широк:
6.5 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ