.

.

М5 Тактички нож се справи со гром се справи со занитвам 25мм должина на нож се справи со завртка DIY алатки книга Датотека занитвам

М5 Тактички нож се справи со гром се справи со занитвам 25мм должина на нож се справи со завртка DIY алатки книга Датотека занитвам

DEN 264.00
DEN 330.24
-20 %
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Големина : M5 *25mm ( дијаметар 5mm, leangth 25мм ) Материјал : челик Површина третман : Никел позлата имаме и други големината на занитвам , ако треба, ве молиме договорот со мене
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M5
R

Тие исто така купуваат со овој производ