.

.

Suptig Lcd Екран За Gopro херој 3 3+ 4 Камера LCD Bacpac Екранот Гледачот W/ задна врата за GoPro Hero3 3+ 4 Камера Додатоци

Suptig Lcd Екран За Gopro херој 3 3+ 4 Камера LCD Bacpac Екранот Гледачот W/ задна врата за GoPro Hero3 3+ 4 Камера Додатоци

DEN 1383.00
DEN 2344.80
-41 %
Количина на стоки


Suptig Lcd Екран За Gopro херој 3 3+ 4 Камера LCD Bacpac Екранот Гледачот W/ задна врата за Go Pro Hero3 3+ 4 Камера Додатоци производот не се вклучени Orignal Камера или Заштитна рамка.Само LCD + задна врата. Ефективна слика : Спецификации : 2.0" Color TFT LCD Дисплеј во Боја : 262 K За Go Pro Hero3 Екранот и Преглед Точка на Теренот (W*H) : 0.18*0.18 mm Гледање на ветер : 6.0' Clock Работа Темп : -20 +70 CENTIDEGREE Гледање Област ( W*H) : 31.68*39.6 mm Главниот Fuctions : 1, Монтажни 2, веднаш Може да се прикаже веднаш видеа 3, Прикажува слики и видеа направени директно 4, Работа со копчето на LCD страна 4-1, Кратко притиснете за да го вклучите/исклучите LCD 4-2, Долго притиснете за да playback mode 5, Еден Сет вклучува 1x LCD Bac Pac & 1 x задна врата 6, Ова е од OEM цел, не Go Pro оригинални 7, ОВАА ПОНУДА НЕ Е КАМЕРАТА, ТОА Е LCD ДИСПЛЕЈ. Пакетот вклучува : 1* LCD Екран За Go Pro Херој 3/3+/4 1* задна врата (ве Молиме оставете порака за да ми кажете вашата камера модел !!!!) Напомена : Оваа lcd ОЕМ од Кина Фабрика !!! И не Допирајте Fucnction,Не Звук!!
Овој објект со задната врата , Но на задната врата има 2 модел , Еден е за стандардни gopro херој 3 водоотпорен кутија, Друг модел е наменета за gopro херој 3+/4 водоотпорен кутија!!Значи, Кога ќе го поставите цел, ве Молиме Оставете порака и да ми кажете кој модел ти треба!!!

Тип:
Тешко Торба
Пакет:
Yes
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
lcd екран
Бренд Име:
KingMa
Додатоци Тип:
Екранот
ОДГОВАРА ЗА:
За Gopro херој 3 3 + 4
Употреба:
GoPro
Тип:
Gopro додатоци
Item1:
lcd екран
Item2:
Назад врата Случај Маска
R

Тие исто така купуваат со овој производ