.

.

30G црвено чаша павлака тегла,козметички контејнер,,крем тегла,Козметички Тегла,Козметички Пакување,стаклено шише

30G црвено чаша павлака тегла,козметички контејнер,,крем тегла,Козметички Тегла,Козметички Пакување,стаклено шише

DEN 2124.48
Количина на стоки


Точка бр : CJGSR-30 RED
материјал : СТАКЛО
големина : 30 G
Целата Висина на Телото : 3.35 cm
Кол на Дното : 5.5 cm
Кругот 17.3 cm
Кол на Од-устата : 3.5 см
Кол на Внатрешно-уста : 2.9 cm
Целата Висина, со капак : 4.9 cm
за објектот :
Телото на шишето е СТАКЛЕНА ТЕГЛА ,Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Материјалот е безбедна и чиста.
pls истрага ако имаме акции пред ставање на ред
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ И ТТ
за превозот :
Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX ИТН , abourt на превозна цена ,тоа е само referrence , вистинската цена можеби и повеќе поевтини отколку што покажува. пред да поставите вашата нарачка, pls истрага нас ,ние ќе се обидеме да ви нудиме најдобра понуда .по превозот ,ние ќе ви испратиме следење на број .
за нас :
имаме толку многу differrent козметички сад ,ние ги прифати малите на големо ,ние прифаќаме примерок и дизајн за вас исто така .ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30G
Број На Модел На:
CJGSR-30RED
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
30g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Стакло
R

Тие исто така купуваат со овој производ