.

.

уметноста превозот меѓународни Масло на платно висок квалитет на современото сликарство, рачно насликани едрилици

уметноста превозот меѓународни Масло на платно висок квалитет на современото сликарство, рачно насликани едрилици

DEN 4334.00
DEN 5040.00
-14 %
Количина на стоки

По добивањето на пакетот, ние наплата веднаш.Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2. Производи кои е оштетен не се враќа.
Наплата 1. Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default.
Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство. Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Тоа обично трае околу 7-10 дена. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Ни остави на пораки за детали. Исто така, репродукција нема да имате копија на некои важни слики или photoes на некои луѓе. Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори. Минималното време : 5-10 дена. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме ни e-mail пред да остави негативни повратни информации или неутрален повратни информации или да се отвори расправа за сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО и да се направи сте задоволни со бизнис.Брод слики од целиот свет 4.

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 30x40, 36x48, 40x60, 48x72
Тип:
Масла
Предмети:
Seascape
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Realist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ