.

.

Н/О 3/8 Електрични Електромагнетниот Вентил за Вода, Воздух,Месинг Вентил 2W040-10K,AC220V DC12V

Н/О 3/8 Електрични Електромагнетниот Вентил за Вода, Воздух,Месинг Вентил 2W040-10K,AC220V DC12V

DEN 2736.00
Количина на стоки


Ве молиме изберете ја вашата voltge!
Модел : 2 W-040-10 K
Тело Материјал : Месинг
Течност : воздух , вода, масло
Тип : нормално отворен тип , односно : исклучете исклучете да се отвори
Напон : AC220 V, DC24 V, DC12 V
Цевка отвор : 3 / 8 "
Проток на Бленда : 4mm
Материјал на Нафта Печат : NBR
Притисок : 0 ~ 1.0 mpa
Течност температура : -5 ~ 80

Тип:
Вентили
R

Тие исто така купуваат со овој производ