.

.

Симпатична рачно изработени Обичај Птици Мајмун Со Персоналните бебе девојка Име винил ѕид decal налепници за бебе девојка бебе соба оркестарот ѕид

Симпатична рачно изработени Обичај Птици Мајмун Со Персоналните бебе девојка Име винил ѕид decal налепници за бебе девојка бебе

DEN 431.00
DEN 479.04
-10 %
Количина на стоки


Квалитет : со Користење на увезени материјали водоотпорен / сончање / отстранлив, увоз трансфер филм, затворен достапни за 15 години, изложување на сончева светлина е исто така се користи повеќе од 5 години
Карактеристики : Со традиционалните хартија намалување на уметноста и напредни резба занает,Отстранлив & Еколошки & Водоотпорен & No-Toxi,Двоен Модел во Стакло,внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом,тоалет,канцеларија,детска градинка,ученичкиот дом или продавница/Еколошки безбедно
1 сет обично вклучува : 1 лист Винил Decal;1 лист за Пренос на Фирмата;1 buc Инструкции Во Engsish.1 buc Препорачува заврши ефект дијаграм
боја : Изберете од Бои ЛИСТАТА Подолу( стандардната боја за сликата покажува),Боите можат да се разликуваат slighty поради компјутер резолуција.
Answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе ги нарачате, ве молиме наведете Потребните Име во ред,или ни даде порака. случаен име е "мое бебе"
Answer : ___________________________ Note : должината на името не можат да стигнат 57/80см Ако премногу неколку букви (името на висина од околу 18-28cm)
Answer : ___________________________ Note : должината на името не можат да стигнат 57/80см Ако премногу неколку букви (името на висина од околу 18-28cm)
забелешка : ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот, таму ќе биде без оштетување на ѕидовите
Пакување : кога големината е доволно голем или квантитетот повеќе од една,ние ќе се овозможи и слободно хартија цевка пакување
Боја Картичка :
1 Црно. 2 сива. 3 бела. 4 сина. 5. Морнарско сина. 6 сина. 7 Небото Сино. 8 светло зелена. 9 violets. 10. Светло виолетова. 11 браун. 12 бургундија. 13 топла розова.14 меки розова боја. 15 црвено. 16 портокал. 17 беж. 18 златно жолта
Испорака : Препорачана Услуга е Кина пост ЕМС.Курирската служба DHL.UPS-от.FEDEX.DHL ве Молиме имајте во предвид дека превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. (Ако изберете експедитивни услуги, ве молиме да не информирате пред плаќање, ние ќе ви ги даде пониска поставување на товар, доволно количина на стока може да биде слободен
Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

боја:
име на меки розова, името на црвено, името на кафе, името на топла розова, името на розата црвена, името на виолетова
Големина:
M size, L size
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
2pcs
Тема:
Цртан филм
Бренд Име:
ѕидот е приказна
Censor Кодот:
handmade001
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
handmade001
деноминирани единица:
Сет
Тема:
мајмун име за девојки прилагодени
простор:
ѕидот налепници за девојка соба
is_customized:
yes
Функција:
Табла Налепница
R

Тие исто така купуваат со овој производ